Çocuklar için Çizimler! FREE

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 2.0.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Bini Bambini
Çocuklar için Çizimler mobil uygulaması sayesinde çocuklarınız çok eğlenceli vakit geçirecekler.

Çocuklar için çizimler mobil uygulaması küçük çocuklara yaratma ve görsel sanat sürecini keşfetme fırsatı sunan heyecan verici renkli bir mobil uygulamadır. Minik bebekleriniz uygulama içerisinde vakit geçirirken çok eğlenecekler. Kendi hayal dünyalarını resmetme fırsatını bulacakları Çocuklar için Çizimler mobil uygulamasını ister Android  cep telefonunuza indirin isterseniz de tabletinize. 

Çocuğunuz sempatik karakterlerin nasıl çizildiğini eğlenceli bir şekilde ve oyun oynayarak öğrenecek. Animasyonlar ve resimlerin karışımı bu uygulamayı benzersiz kılıyor ve aynı zamanda ebeveynler tarafından da tercih edilir hale getiriyor.  Çocuğunuz kelebek, kurbağa, araba ve diğer nesneler gibi birçok büyüleyici karakteri çizebiliyor. Her karakterin çizimi tamamlandığında, karakter canlanıyor. Bu da çoçuklarınızı daha da heyecanlandıran bir durumdur. 

Çocuklar için çizimler mobil uygulaması animasyonlarla dolu eşsiz bir çizim oyunudur. En küçük çocuklar bile tüm karakterleri kolayca çizebilecekler. Zevkli ses efektleri ve eğlenceli küçük sanatçılarımızın keyfine keyif katacak. Uygulamamız  2-4 yaş arası çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bir çizim uygulamasıdır. Onlara zarar verecek her hangi bir içerik uygulama içerisinde yer almaz. 

Çocuklar için Çizimler! FREE indir